O firmie

Założona w Olsztynie w 1999 roku firma Paint Force, jako pierwsza na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zaoferowała profesjonalną organizację imprez integracyjnych dla firm. W ciągu wieloletniej współpracy z naszymi Klientami, nasza oferta była stopniowo modyfikowana i poszerzana, aby doskonale odpowiadać na potrzeby rynku.

 Aktualnie Paint Force jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na runku Mice (Meetings, Incentives, Conferences, Events). Kilkanaście lat doświadczenia na rynku, wykwalifikowany zespół niepowtarzalnych ludzi to tylko niektóre z atutów naszej firmy. Niewątpliwą zaletą jest też lokalizacja - Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów Polski, jego korzystne położenie sprzyja organizacji różnorodnych gier scenariuszowych, które są nieodłącznym elementem imprez integracyjnych dla firm.

 Organizując wyjazd integracyjny z Paint Force mają Państwo pewność, ze impreza będzie starannie zaplanowana, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych Klientów, dobrze zorganizowana i przeprowadzona na najwyższym poziomie, dzięki profesjonalnej kadrze instruktorskiej.

Naszym celem jest, by kontakt z Klientami miał charakter długotrwałej współpracy, a nie pojedynczego kontaktu. Gwarantujemy, że Państwa imprezy będą miały niepowtarzalny charakter, oparty na wieloletnim doświadczeniu, znajomości rynku oraz wieloletniej współpracy z naszymi partnerami z branży rozrywkowej, hotelarskiej oraz gastronomicznej. Nasze Imprezy, przygotowane dla Państwa firmy zaskoczą pomysłowością, jak również nowatorskimi rozwiązaniami.